Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Palvelemme arkisin klo 9–11 ja 13–15
p. 09 7552 2010 | Yhteydenottolomake
aspa@stakatemia.fi

  • Autamme palveluihin ja tuotteisiin liittyvissä kysymyksissä
  • Palvelemme myös Suomen Tilintarkastajat ry:n jäsenasioissa

Maija Sillanpää

Liiketoimintapäällikkö
p. 09 7552 2035
maija.sillanpaa@stakatemia.fi

  • Kaupalliset toiminnot
  • Tuotteistukset ja digipalvelut
  • Liiketoiminnan kehittäminen

Terhi Mattila

Markkinointiasiantuntija
p. 09 7552 2033
terhi.mattila@stakatemia.fi

  • Markkinointisisällöt ja brändi
  • Digitaaliset myyntikanavat
  • Visuaalinen ilme

Susanna Timonen

Digiasiantuntija
p. 09 7552 2031
susanna.timonen@stakatemia.fi

  • Digitaaliset kehitysprojektit
  • Palveluiden käytettävyys
  • Raportointi ja analytiikka

Minna Pinomaa

Myynti- ja asiakkuusvastaava
p. 09 7552 2017
minna.pinomaa@stakatemia.fi

  • Asiakkuudet ja myynti
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Niklas Puustinen

Myynti- ja asiakkuusvastaava
p. 040 185 1837
niklas.puustinen@stakatemia.fi

  • Asiakkuudet ja myynti
  • Asiakkuuksien kehittäminen
  • Myynnin suunnittelu

Samuli Tornberg

Tiiminvetäjä, asiakaspalvelu ja tekniset toteutukset
p. 09 7552 2027
samuli.tornberg@stakatemia.fi

  • Tekniset toteutukset
  • Järjestelmien pääkäyttäjä
  • Ajantasainen asiakasdata

Kaisa Hänninen

Digi- ja asiakkuuskoordinaattori
p. 09 7552 2027
kaisa.hanninen@stakatemia.fi

  • Asiakaspalvelu
  • Digipalveluiden ylläpito
  • Ajantasainen asiakasdata

Anne Suvanto

Asiakkuuskoordinaattori
p. 09 7552 2018
anne.suvanto@stakatemia.fi

  • Asiakaspalvelu
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Carita Mäkinen

Osaamisen kehittämisen päällikkö
p. 09 7552 2015 | @CaritaMäkinen
carita.makinen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijaverkosto
  • Liiketoiminnan kehittäminen

Saara Palmberg

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2024
saara.palmberg@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Tiina Välikangas

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2019
tiina.valikangas@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Sanna Alakare

Toimitusjohtaja
p. 09 7552 2050 | @SannaAlakare
sanna.alakare@stakatemia.fi

  • Strategiset linjaukset
  • Henkilöstöasiat ja hallinto
  • Talouden ohjaus ja seuranta