Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

p. 09 7552 2010 (ark. klo 9–11 ja 13–15)
aspa@stakatemia.fi
Yhteydenottolomake

  • ST-Akatemian asiakaspalvelu: kirjat ja koulutukset
  • Jäsenrekisterin tietojen muutokset

Sanna Alakare

Toimitusjohtaja
p. 09 7552 2050@SannaAlakare
sanna.alakare@stakatemia.fi

  • Strategiset linjaukset
  • Henkilöstöasiat ja hallinto
  • Talouden ohjaus ja seuranta

Ville Feirikki

Myyntipäällikkö
p. 050 666 79
ville.feirikki@stakatemia.fi

  • Myynnin johtaminen
  • Myynnin kehittäminen
  • Myynti ja asiakkuudet

Kristina Jalonen

Markkinointisuunnittelija
p. 09 7552 2034
kristina.jalonen@stakatemia.fi

  • Digimarkkinointi
  • Brändi
  • Kohderyhmät

Kaisa Karttunen

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2019
kaisa.karttunen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Anssi Kontiainen

Digikoordinaattori
p. 09 7552 2035
anssi.kontiainen@stakatemia.fi

  • Digitaaliset kehitysprojektit
  • Tekninen tuki

Terhi Mattila-Viljamaa

Myynti- ja asiakkuusvastaava
p. 09 7552 2033
terhi.mattila-viljamaa@stakatemia.fi

  • Myynti
  • Asiakkuudet
  • Myynnin kehittäminen

Carita Mäkinen

Osaamisen kehittämisen päällikkö
p. 09 7552 2015@CaritaMäkinen
carita.makinen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijaverkosto
  • Liiketoiminnan kehittäminen

Nina Ojanen

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2030
nina.ojanen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Saara Palmberg

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2024
saara.palmberg@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Minna Pinomaa

Koulutus- ja asiakkuuskoordinaattori
p. 09 7552 2017
minna.pinomaa@stakatemia.fi

  • Asiakaspalvelu
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Marja Roine

Jäsen- ja asiakaspalvelun tiiminvetäjä
p. 09 7552 2036
marja.roine@stakatemia.fi

  • Jäsenasiat
  • Palvelujen kehittäminen
  • Hallinnolliset asiat

Maria Tawast

Koulutus- ja asiakkuuskoordinaattori
p. 09 7552 2028
maria.tawast@stakatemia.fi

  • Asiakaspalvelu
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Susanna Timonen

Projektipäällikkö, digiasiat
p. 09 7552 2031
susanna.timonen@stakatemia.fi

  • Digitaaliset kehitysprojektit
  • Palveluiden käytettävyys
  • Raportointi ja analytiikka

Santeri Tuomi

AV-koordinaattori
p. 09 7552 2001
santeri.tuomi@stakatemia.fi

  • Studio-vastaava
  • Koulutusten tekninen tuki

Ville Varonen

AV-suunnittelija
p. 09 7552 2027
ville.varonen@stakatemia.fi

  • Videotuotanto
  • Koulutusten tekninen tuki

Thomas Åberg

Liiketoimintajohtaja
p. 09 7552 2020
thomas.aberg@stakatemia.fi

  • Myynti ja markkinointi
  • Liiketoiminnan kehittäminen
  • Liiketoiminnan johtaminen
Scroll to Top