Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

p. 09 7552 2010 (ark. klo 9–11 ja 13–15)
aspa@stakatemia.fi
Yhteydenottolomake

  • ST-Akatemian asiakaspalvelu: julkaisut ja koulutukset
  • Jäsenrekisterin tietojen muutokset

Thomas Åberg

Liiketoimintapäällikkö
p. 09 7552 2020
thomas.aberg@stakatemia.fi

  • Myynti ja markkinointi
  • Liiketoiminnan kehittäminen

Terhi Mattila

Markkinointiasiantuntija
p. 09 7552 2033
terhi.mattila@stakatemia.fi

  • Digimarkkinointi
  • Brändi
  • Visuaalinen ilme

Minna Pinomaa

Myynti- ja asiakkuusvastaava
p. 09 7552 2017
minna.pinomaa@stakatemia.fi

  • Asiakkuudet ja myynti
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Ville Varonen

AV-suunnittelija
p. 050 478 7274
ville.varonen@stakatemia.fi

  • Videotuotanto
  • Koulutusten tekninen tuki

Riikka Järvi

Projektipäällikkö ja Myynnin kehittäjä
p. 050 469 9874
riikka.jarvi@stakatemia.fi

  • Projektityö
  • Tuotekehitys
  • Myynnin kehittäminen

Susanna Timonen

Digiasiantuntija
p. 09 7552 2031
susanna.timonen@stakatemia.fi

  • Digitaaliset kehitysprojektit
  • Palveluiden käytettävyys
  • Raportointi ja analytiikka

Anssi Kontiainen

Digikoordinaattori
p. 050 472 3761
anssi.kontiainen@stakatemia.fi

  • Digitaaliset kehitysprojektit
  • Tekninen tuki

Anne Suvanto

Asiakkuuskoordinaattori
p. 09 7552 2018
anne.suvanto@stakatemia.fi

  • Asiakaspalvelu
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Maria Tawast

Koulutus- ja asiakkuuskoordinaattori
p. 09 7552 2028
maria.tawast@stakatemia.fi

  • Asiakaspalvelu
  • Koulutusjärjestelyt
  • Koulutustilaisuudet

Carita Mäkinen

Osaamisen kehittämisen päällikkö
p. 09 7552 2015 | @CaritaMäkinen
carita.makinen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijaverkosto
  • Liiketoiminnan kehittäminen

Saara Palmberg

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2024
saara.palmberg@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Nina Ojanen

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2030
nina.ojanen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Kaisa Karttunen

Osaamisen kehittämisen asiantuntija
p. 09 7552 2019
kaisa.karttunen@stakatemia.fi

  • Tuotteet ja palvelut
  • Asiantuntijayhteistyö
  • Kehitysprojektit

Sanna Alakare

Toimitusjohtaja
p. 09 7552 2050 | @SannaAlakare
sanna.alakare@stakatemia.fi

  • Strategiset linjaukset
  • Henkilöstöasiat ja hallinto
  • Talouden ohjaus ja seuranta